Titorías 2018/19

 

Nombre

Titorías 18 19 2º cuadrimestre

ALONSO ÁLVAREZ, Nicanor

Luns e martes de 10 a 13 h.

ALONSO CARRERA, Jaime

Luns de 9 a 12.30 e venres 11.30-14h

ALONSO VILLAR, Olga

Martes e mércores de 10 a 13 h.

ÁLVAREZ GARCÍA, Begoña

 

ÁLVAREZ VILLAMARÍN, José C.

 

ARÉVALO TOMÉ, Raquel

Luns e mércores de 11 a 14 h.

ARIAS MOREIRA, Xosé Carlos

 

BERGANTIÑOS CID, Gustavo

Mércores e xoves de 9 a 12 h.

BOUZA LÓPEZ, Miguel Ángel

Mércores de 18:00 a 20:00 h.

BUCH GÓMEZ, Enrique Juan

Mércores de 10 a 14 e venres de 10 a 10:30 e de 12:30 a 14 h.

CABALEIRO CASAL, Mª José

Martes de 11 a 12:30 e xoves de 14 a 18:30 h.

CABALLERO MÍGUEZ, Gonzalo

 

CACHALDORA CALDERÓN, Xosé A.

 

CAL ARCA, Ángela

Martes de 9:30 a 12:30 e de 13:30 a 14:30

CASTRO FERNÁNDEZ, Ana Esther

Martes de 9 a 12: 30 e mércores de 11 a 13:30 h.

CASTRO RODRÍGUEZ, Fidel

Luns de 17 a 18 ; martes de 17 a 19; xoves de 10 a 12:30 e venres de 11:30 a 12:30 h.

CIBRÁN FERRAZ, Pilar

Martes, mércores e xoves de 10 a 12 h.

COMESAÑA BENAVIDES, Fernando

Luns de 10 a 14 h.

CRESPO DOMÍNGUEZ, Miguel Ángel

Luns de 9 a 10, de 14 a 15 e de 17:30 a 19:30

CRESPO FRANCO, Tony

 

DÍAZ VÁZQUEZ, Raquel

 

DIÉGUEZ FERREIRO, Ricardo

Luns de 9 a 12, mércores de 11 a 12 e de 17 a 19 h.

DIZ COMESAÑA, Eva Mª

 

DOCAMPO BARRUECO, José Mª

 

ESTÉVEZ TORANZO, Margarita

 

FACAL RODRÍGUEZ, Mª Jesús

Luns de 10 a 14 e de 16 a 18 h.

FALAGÁN MOTA, Jorge

Mércores e xoves de 17 a 20 h.

FERNÁNDEZ ARIAS, Mª Jesús

 

FERNÁNDEZ, Raquel

 

FERNÁNDEZ-FEIJÓO SOUTO, Belén

Luns de 9 a 10, de 12:30 a 14:30 e de 16 a 19 h.

FERNÁNDEZ-JARDÓN FDEZ, Carlos

 

FERRERO MARTÍNEZ, Loly

 

FERRO SOTO, Carlos

Martes de 10 a 14 e mércores de 10 a 12 h.

FUENTESECA DEGENEFFE, Margarita

 

GAGO RODRÍGUEZ, Alberto

 

GARCÍA RIVARÉS, Manuel Ignacio

 

GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª José

Martes de 10:30  a 13:30; mércores de 12 a 13:30 e xoves de 10:30 a 12 h

GARRIDO VALENZUELA, Irene

 

GARZA GIL, Mª Dolores

 

GIMÉNEZ FERNÁNDEZ, Eduardo

Xoves de 11:30 a 14:30

GÓMEZ DEUS, María Teresa

 

GÓMEZ FRAIZ, José Santiago

Martes de 9 a 14 e mércores de 10 a 11 h.

GÓMEZ RÚA, María

Luns de 16 a 18 e xoves e venres de 12 a 14 h.

GONZÁLEZ CERDEIRA, Xulia

 

GONZÁLEZ LOUREIRO, Miguel

Varía por semanas. Consultar co profesor. 

GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Xosé M.

 

GONZÁLEZ SAVIGNAT, Mar

Luns e mércores de 12 a 14 e xoves de 11:30 a 12:30 h.

GONZÁLEZ VÁZQUEZ, Encarnación

Martes e mércores de 11 a 14h

GUISADO TATO, Manuel

 

HERVÉS BELOSO, F. Javier

Luns, mércores e venres de 9:30 a 13:30 h.

HERVÉS ESTÉVEZ, JAVIER

 

HUARTE GALBÁN, Cecilio

Martes de 9:30 a 13:30 h e mércores de 10 a 12 h.

IGLESIAS MALVIDO, Carlos

Mércores e xoves de 10:30 a 13:30

LABANDEIRA VILLOT, Fco. Xavier

Mércores, de 10.30 a 12.30 e 16.00 a 18.00; Xoves de 16.00 a 18.00

LAGO VELANDO, Mª de los Ángeles

Luns de 14 a 15; martes de 20 a 21 e xoves de 16:30 a 18:30 h.

LÓPEZ CORRALES, Francisco J.

 

LÓPEZ MÍGUENS, Mª Jesús

Martes e xoves de 11.00 a 14.00 h.

LORENZO ALONSO, Pedro

Luns de 10 a 14 e xoves de 10 a 12 h.

LORENZO PICADO, Leticia

 

LOVEIRA PAZO, Rosa María

 

MANZANO GONZÁLEZ, Baltasar

 

MARRA DOMÍNGUEZ, Mª Ángeles

 

MARTÍN MORENO, José María

Luns de 9 a 12 e martes de 11 a 13 h.

MARTÍNEZ COBAS, F. Xavier

Luns de 17 a 20:20 e venres de 9 a 11:30

MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ, Blanca

Mércores de 10 a 14 h.

MARTÍNEZ FONTAIÑA, ROCÍO

 

MARTÍNEZ SENRA, Ana Isabel

Martes de 9:30 a 11; mércores de 10:30 a 13:30 e xoves de 12 a 13:30 h

MATEO TRONCOSO, NOEMIA

 

MENOR CONDE, Sara

Luns de 16 a 18 h.

MIGUEL PALACIOS, Carlos de

Luns de 11 a 12; martes de 10:30 a 13:30 e xoves de 11:30 a 13:30 h.

MILES TOUYA, Daniel

Luns de 12 a 13:30 e de 15:30 a 17:30 e mércores de 12:30 a 13:30 h.

MIRAS CALVO, Miguel Ángel

 

MONTERO MUÑOZ, María

Mercores: 10:00-11:00 e de 12:30-14:30 e xoves de 11 a 14 h. e xoves de 11 a 14 h.

MUÑOZ DUEÑAS, Pilar

 

ORGE MÍGUEZ, JOSÉ CARLOS

 

OTERO GIRÁLDEZ, Mª Soledad

Luns de 10 a 14 e martes de 9:30 a 11:30 h.

OTERO NEIRA, Mª Carmen

Martes y jueves de 10 a 13

PARDO FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS

 

PAZÓ MARTÍNEZ, Mª Consuelo

Luns de 10:30 a 13:30; martes de 10 a 11 e de 13 a 14 e xoves de 10:30 a 11:30 h.

PÉREZ PEREIRA, Santos

 

PÉREZ VAS, RAISA

Mércores de 10 a 11:30 h.

PICATOSTE BOBILLO, Victoria

 

PIÑEIRO GARCÍA, Pilar

Martes de 8:30 a 12 e de 15:30 a 18:00 h.

QUINTÁS CORREDOIRA, Mª Ángeles

Martes e xoves de 10:45 a 13:45

QUINTEIRO SANDOMINGO, Carmen

Martes e mércores de 11 a 14 h.

RÍO OTERO, Coral del

Martes e mércores de 11 a 14 h.

RODRÍGUEZ CAMPOS, Mª Celia

Luns de 9:30 a 11 e de 12 a 14 e martes de 9:30 a 11 e de 12 a 13

RODRÍGUEZ DAPONTE, Rocío

Luns e xoves de 9 a 12 h.

RODRÍGUEZ DE PRADO, Francisco

Luns de 11:30 a 13; mércores de 10 a 11 e de 12 a 13 e venres de 11:30 a 14:00

RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Mª Mar

Martes de 10:30 a 13:30; xoves de 12:45 a 13:45 e venres de 11:30 a 13:30 h.

RODRÍGUEZ MÍGUEZ, Eva Mª

Mercores de 9:15-12 e de 3 a 4 e xoves de 9:15-11:30

RODRÍGUEZ PARADA, Sonia Margarita

 

ROJO SALGADO, Argimiro

 

RUIZ BLANCO, Silvia

Luns e martes de 12:30 a 14 e xovs de 9 a 12 h.

SANMARTÍN CARBÓN, Esperanza

Mércores de 10 a 13 h.

SIMÓN FERNÁNDEZ, Xavier

Martes e venres de 11 a 14 h.

SUÁREZ PORTO, Vanessa María

Luns de 12 a 14 e xoves de 17:40 a 19:40 h.

SURÍS REGUEIRO, Juan C.

Xoves de 16:00 a 18:00 h e venres de 9 a 13 h.

TEIXEIRA BAUTISTA, José F.

 

TEIXEIRA RODRÍGUEZ, Xulio

 

TORRES CADAVID, Natalia

 

TORRES PÉREZ, Francisco José

 

TRIGO GÓMEZ, Pilar

Mércores de 11:30 a 14:30 h.

VALLEJO POUSADA, Rafael

 

VARELA LAFUENTE, Manuel

Luns e martes de 14 a 15 e venres de 11:30 a 14:30 h.

VAZ OGANDO, NATALIA

Mércores de 12 a 15

VÁZQUEZ PAMPÍN, Carmen

Mércores e xoves de 11 a 14 h.

VÁZQUEZ VICENTE, Xosé Henrique

Mércores e xoves de 11 a 14 e de 16 a 18

VELANDO RODRÍGUEZ, Mª Elena

Enero-Febrero Mércores 9 a 10 e de 12:30 a 13:30; e Xoves de 9 a 13 h. Marzo- Abril Luns 9 a 13 h e Martes 10 a 12 h. a partir do 30/4): mércores e venres de 10 a 13h

VERDUGO MATÉS, Mª Victoria

Martes e xoves de 9 a 12 h.

VILA ALONSO, Mercedes

Martes de 11:30 a 13; xoves de 9 a 11 e venres de 10:30 a 13 h.

VILA BIGLIERI, Jorge Eduardo

Luns de 9 a 12:30 e venres de 9 a 11:30 h.