Titorías 2016/2017

Nombre

Titorías 16 17 2º cuadrimestre

ALONSO ÁLVAREZ, Nicanor

Luns e martes de 10 a 13 h.

ALONSO CARRERA, Jaime

Luns de 9 a 13 h. e mércores de 11:30 a 13:30 horas

ALONSO VILLAR, Olga

Martes de 10 a 14 e mércores de 10:30 a 12:30 horas

ÁLVAREZ GARCÍA, Begoña

 

ÁLVAREZ PREGO DE OLIVER, Javier Eloy

 

ÁLVAREZ VILLAMARÍN, José C.

 

AMIGO DOBAÑO, Lucy

 

ARÉVALO TOMÉ, Raquel

Martes e xoves de 10 a 13 h

ARIAS MOREIRA, Xosé Carlos

 

BERGANTIÑOS CID, Gustavo

Luns e martes de 9 a 12 h.

BOUZA LÓPEZ, Miguel Ángel

Martes e xoves de 18:30 a 20:30 h.

BUCH GÓMEZ, Enrique Juan

Mércores de 10 a 14 e venres de 12:30 a 14:30 h.

CABALEIRO CASAL, Mª José

Mércores de 11:00 a 14:00 e xoves de 9:00 a 12:00

CABALEIRO CASAL, Roberto

Luns de 16:30 a 18:30 h.

CABALLERO MÍGUEZ, Gonzalo

 

CAL ARCA, Ángela

Xoves de 14:00 a 16:00 h.

CAL BOUZADA, Isabel

Luns de 10:15 a 11:30, martes de 12:00 a 13:30 e mércores de 9:00 a 10:30 horas e de 11:45 a 13:30 horas

CASTRO FERNÁNDEZ, Ana Esther

Martes, de 10 a 13.30h e mércores de 11 a 13:30 h.

CIBRÁN FERRAZ, Pilar

 

COMESAÑA BENAVIDES, Fernando

Mércores de 10 a 14 h.

CRESPO DOMÍNGUEZ, Miguel Ángel

Martes de 9:00 a 11:00 e de 15:30 a 17:30

CRESPO FRANCO, Tony

 

DÍAZ VÁZQUEZ, Raquel

 

DIÉGUEZ FERREIRO, Ricardo

Mércores de 11:00 a 12:00 e de 17 a 19 e Jueves de 9:00 a 12:00 h.

DIZ COMESAÑA, Eva Mª

 

DOCAMPO BARRUECO, José Mª

 

ESTÉVEZ TORANZO, Margarita

Martes e mércores de 12 a 15 horas

FACAL RODRÍGUEZ, Mª Jesús

Martes de 10 a 12:30 e de 16 a 18:30 h.

FALAGÁN MOTA, Jorge

 

FERNÁNDEZ ARIAS, Mª Jesús

Martes de 12 a 15 horas e venres de 11 a 14 h.

FERNÁNDEZ CARBALLO-CALERO, PABLO IGNACIO

 

FERNÁNDEZ-FEIJÓO SOUTO, Belén

Luns de 10:30 a 12:30 e de 16:00 a 19:00 e martes de 11 a 12 h.

FERNÁNDEZ-JARDÓN FDEZ, Carlos

 

FERRERO MARTÍNEZ, Loly

 

FERRO SOTO, Carlos

 

GAGO RODRÍGUEZ, Alberto

Martes e xoves de 11 a 13 e de 14 a 16 h.

GARCÍA CUTRÍN, Fco. Javier

 

GARCÍA RIVARÉS, Manuel Ignacio

 

GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª José

Mércores de 12 a 15 horas, xoves de 10 a 12 horas e de 14 a 15 horas

GARCÍA VÁZQUEZ, José Manuel

 

GARZA GIL, Mª Dolores

Luns de 10 a 11 e de 13 a 14h e martes de 10 a 14h

GIMÉNEZ FERNÁNDEZ, Eduardo

 

GÓMEZ FRAIZ, José Santiago

 
GÓMEZ RÚA, María Luns de 17:30 a 18:30; Xoves de 11:30 a 13:00 e venres de 10:30 a 14:00

GONZÁLEZ CERDEIRA, Xulia

Mércores de 10 a 12 e xoves de 10 a 12 e de 15 a 17 h.

GONZÁLEZ GÓMEZ, Manuel

Martes de 10:00 a 13 h e mércores de 11:00 a 14:00 h

GONZÁLEZ LOUREIRO, Miguel

Martes de 9.00 a 11.15 e de 15.00 a 16.30 e mércores de 9 a 11:15 h.

GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Xosé M.

Mércores e xoves de 10 a 13 h

GONZÁLEZ SANTAMARÍA, Pedro

 

GONZÁLEZ SAVIGNAT, Mar

Martes de 11:00 a 14:00 e de 15:00 a 18:00 h.

GONZÁLEZ VÁZQUEZ, Encarnación

 

GRADÍN LAGO, Carlos Manuel

 

GUISADO TATO, Manuel

Luns de 08:00 a 09:30, de 12:30 a 13:30 de 16 a 17:30 e de 19 a 21 h.

HERVÉS BELOSO, F. Javier

Luns, mércoles e venres de 11.30 a 13.30 horas

HUARTE GALBÁN, Cecilio

Martes e mércores de 10 a 13 h.

IGLESIAS MALVIDO, Carlos

Mércores e xoves de 10 a 13 h.

LABANDEIRA VILLOT, Fco. Xavier

 

LAGO VELANDO, Mª de los Ángeles

Mércores de 11:30 h. a 13:30 h. e xoves de 11:30 h. a 13:30 h.

LAREO JIMÉNEZ, Jacinto

 

LÓPEZ CORRALES, Francisco J.

 

LÓPEZ MÍGUENS, Mª Jesús

 

LORENZO ALONSO, Pedro

 

LORENZO PICADO, Leticia

Luns de 16:00 a 17:30, martes de 15:30 a 17:30 e xoves de 10:00 a 12:30

LOUREDO CASADO, Sara

 

LOVEIRA PAZO, Rosa María

Martes de 10 a 11.30 e de 16 a 17, mércores de 10 a 12 e xoves: 12 a 13:30 h

MANZANO GONZÁLEZ, Baltasar

 

MARRA DOMÍNGUEZ, Mª Ángeles

 

MARTÍN MORENO, José María

Martes de 11 a 13, mércores de 9 a 11 e xoves de 9 a 11 h.

MARTÍNEZ ARRIBAS, FERNANDO

 

MARTÍNEZ COBAS, F. Xavier

Martes de 11:00 a 14:00 h.

MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ, Blanca

Xoves de 10.30 a 14 h.

MARTÍNEZ SENRA, Ana Isabel

Mércores e xoves de 10:30 a 13:30 h.

MENOR CONDE, Sara

Mércoles de 14:00 a 18:00 horas

MERINO GIL, Miguel Ángel

 

MIGUEL PALACIOS, Carlos de

Martes de 10:15 a 13:45 e de 15:30 a 18:00 h.

MILES TOUYA, Daniel

Luns, mércores e venres de 12:30 a 14:00 h. 

MIRAS CALVO, Miguel Ángel

 

MONTERO MUÑOZ, María

Luns de 16:00 a 17:00 e mércores de 9 a 14 h.

MUÑOZ DUEÑAS, Pilar

 

OTERO GIRÁLDEZ, Mª Soledad

Martes e mércores de 11 a 14 h.

OTERO NEIRA, Mª Carmen

Luns e mércores de 10 a 13 h.

PADÍN FABEIRO, Carmen

 

PAZÓ MARTÍNEZ, Mª Consuelo

Martes de 12:30-14 e 15:30-18:30 e xoves de 10 a 11:30 h.

PÉREZ PEREIRA, Santos

 

PICATOSTE BOBILLO, Victoria

 

PIÑEIRO GARCÍA, Pilar

Martes de 9 a 12 horas e de 15:30 a 18:30 horas

PISÓN FERNÁNDEZ, Irene

 

QUINTÁS CORREDOIRA, Mª Ángeles

Mércores e Venres de 10:30 a 13:30

QUINTEIRO SANDOMINGO, Carmen

 

RÍO OTERO, Coral del

Martes de 10 a 14 h e de 15:30 a 17:30 h

RODRÍGUEZ CAMPOS, Mª Celia

Luns de 9:30 a 11 e de 12 a 14 e martes de 9:30 a 11 e de 12 a 13

RODRÍGUEZ DAPONTE, Rocío

Martes e xoves de 10.00 a 13.00 horas

RODRÍGUEZ DE PRADO, Francisco

Martes de 10 a 11:30, mércores de 10 a 11 e de 12 a 14:30 e xoves de 10 a 11 h.

RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Mª Mar

Luns e martes de 10:30 a 13:30 h.

RODRÍGUEZ MÍGUEZ, Eva Mª

Mércores de 10 a 12 e xoves de 10 a 12 e de 15 a 17 h.

RODRÍGUEZ PARADA, Sonia Margarita

Luns, de 13.00 a 13.30 horas e de 17.30 a 20.00 e martes de 11 a 14 h.

ROJO SALGADO, Argimiro

 

RUIZ BLANCO, Silvia

 

SÁEZ OCEJO, José Luis

 

SANDOVAL PÉREZ, Mª Ángeles

 

SANMARTÍN CARBÓN, Esperanza

Martes e Mércores de 10 a 13 h.

SIMÓN FERNÁNDEZ, Xavier

 

SUÁREZ PORTO, Vanessa María

Martes de 16 a 18 h e mércores de 12:30 a 14:30 h.

SURÍS REGUEIRO, Juan C.

Xoves de 16 a 18:00 h e venres de 9 a 13:00 h

TEIXEIRA BAUTISTA, José F.

 

TORRES PÉREZ, Francisco José

Luns e martes de 12 a 14 horas

TRIGO GÓMEZ, Pilar

 

VALEIJE ÁLVAREZ, MARÍA INMACULADA

Luns de 9:45h a 12:45h e venres de 15:15 a 17:30 h.

VARELA LAFUENTE, Manuel

Luns de 11 a 12 e de 14 a 15 horas; martes de 14-15 horas; venres: 12-15 horas

VÁZQUEZ PAMPÍN, Carmen

 

VÁZQUEZ VICENTE, Xosé Henrique

 

VELANDO RODRÍGUEZ, Mª Elena

Mércores e xoves de 9 a 12 h.

VERDUGO MATÉS, Mª Victoria

Luns e Venres de 9 a 12 h

VILA ALONSO, Mercedes

Xoves de 10:00 a 11:00 e de 12:30 a 14:00 h.

VILA BIGLIERI, Jorge Eduardo