[X06] Economía Aplicada

Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais de Vigo

Tfno 986 812500 Fax 986 812401 Email Depx06@uvigo.es. Director/a Mª Dolores Garza Gil,  Subdirector: José M. Chamorro Rivas. Secretaria: Mª Xosé Vázquez Rodríguez.

http://webx06.webs.uvigo.es

Profesorado

Docente Contacto e-mail
Alonso Villar, María Olga 986 812507 ovillar@uvigo.es
Álvarez García, María Begoña 986 813532 bagarcia@uvigo.es
Álvarez Villamarín, José Carlos 986 812517 xalvarez@uvigo.es
Amigo Dobaño, Josefina Lucy 986 813517 lamigo@uvigo.es
Arias Moreira, Xosé Carlos 986 812509 xcarias@uvigo.es
Bouso Cedrón, Pedro 986 813966 bouso@uvigo.es
Caballero Míguez, Gonzalo 986 812442 gcaballero@uvigo.es
Cal Bouzada, María Isabel 986 812494 ical@uvigo.es
Castro Fernández, Ana Esther 986 812508 esther@uvigo.es
Fernández-Jardón Fernández, Carlos 986 812491 cjardon@uvigo.es
Gago Rodríguez, Alberto 986 812519 agago@uvigo.es
Garza Gil, María Dolores 986 812515 dgarza@uvigo.es
González Cerdeira, Xulia 986 812516 xgzlez@uvigo.es
González Gómez, Manuel 986 812504 mgzlez@uvigo.es
González Martínez, Xosé Manuel 986 812490 xmgzlez@uvigo.es
Gradín Lago, Carlos Manuel 986 813527 cgradin@uvigo.es
Iglesias Malvido, Carlos 986 812490 calu@uvigo.es
Labandeira Villot, Francisco Xavier 986 812518 xavier@uvigo.es
Miles Touya, Daniel Gustavo 986 813521 dmiles@uvigo.es
Otero Giráldez, Mª Soledad 986 813528 sotero@uvigo.es
Padín Fabeiro, María del Carmen 986 818633 padin@uvigo.es
Pardellas de Blas, Xulio Xosé 986 812506 xulio@uvigo.es
Picos Sánchez, Fidel 986 818644 fidel@uvigo.es
Prada Blanco, Albino 986 812501 aprada@uvigo.es
Río Otero, Coral Del 986 812514 crio@uvigo.es
Rodríguez Míguez, Eva María 986 813529 emiguez@uvigo.es
Santamaría Conde, Juan José 986 814008 jjsanta@uvigo.es
Santos Castroviejo, Iago 986 812506 iago@uvigo.es
Simón Fernández, Xavier 986 812512 xsimon@uvigo.es
Surís Regueiro, Juan Carlos 986 812511 jsuris@uvigo.es
Teixeira Bautista, José Francisco 986 812510 teixeira@uvigo.es
Touza Montero, Julia María 986 81 3515 julia.touza@uvigo.es
Varela Lafuente, Manuel María 986 812513 mmvarela@uvigo.es
Vázquez Rodríguez, María Xosé 986 813533 maxose@uvigo.es
Verdugo Matés, María Victoria 986 812495 vverdugo@uvigo.es