[X07] Economia Financieira e Contabilidade

Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais de Vigo

Tfno 986 812460 Fax 986 812401 Email Depx07@uvigo.es Director/a Francisco Rodríguez de Prado, Secretario/a Silvia Ruiz Blanco.

http://webs.uvigo.es/webx07/

Profesorado

Docente Contacto e-mail
André Fernández, Rafael 986 813538 randre@uvigo.es
Buch Gómez, Enrique Juan 986 812470 ebuch@uvigo.es
Cabaleiro Casal, Mª José 986 813508 mcasal@uvigo.es
Cabaleiro Casal, Roberto 986 812456 rcab@uvigo.es
Cibrán Ferraz, María Del Pilar 986 812466 pcibran@uvigo.es
Crespo Domínguez, Miguel Ángel 986 812459 macrespo@uvigo.es
Diéguez Ferreiro, Ricardo 986 812469 rdieguez@uvigo.es
Fernández-Feijóo Souto, Belén 986 812471 belen@uvigo.es
García Rivarés, Manuel Ignacio 986 812472 irivares@uvigo.es
Huarte Galván, Cecilio 986 812467 chuarte@uvigo.es
López Corrales, Francisco Javier 986 813534 corrales@uvigo.es
Martínez Cobas, Francisco Xavier 986 813535 xmcobas@uvigo.es
Muñoz Dueñas, Mª Pilar 986 812454 pilar.munoz@uvigo.es
Pisón Fernández, Irene Clara 986 812462 pison@uvigo.es
Rodríguez De Prado, Francisco 986 813539 fprado@uvigo.es
Rodríguez Parada, Sonia 986 812468 srparada@uvigo.es
Ruiz Blanco, Silvia 986 812455 sblanco@uvigo.es
Vila Biglieri, Jorge Eduardo 986 813536 biglieri@uvigo.es