[X08] Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas

Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais de Vigo

Tfno 986 812520 Fax 986 812401 Email Depc08@uvigo.es Director/a Jaime Alonso Carrera,  Secretario/a Mar González Savignat.

http://webs.uvigo.es/depx08/

Profesorado

Docente Contacto e-mail
Alonso Carrera, Jaime 986 813516 jalonso@uvigo.es
Castro Rodríguez, Fidel 986 812526 fcastro@uvigo.es
Da Rocha Álvarez, José María 986 812535 jmrocha@uvigo.es
de Miguel Palacios, Carlos 986 812528 cmiguel@uvigo.es
Facal Rodríguez, María Jesús Isabel 986 812424 cfacal@uvigo.es
Falagán Mota, Jorge 986 812527 falagan@uvigo.es
Ferrero Martínez, Mª Dolores 986 813526 ferrero@uvigo.es
Freire Serén, María Jesús 986 812524 mjfreire@uvigo.es
Giménez Fernández, Eduardo Luis 986 813514 egimenez@uvigo.es
González Savignat, María del Mar 986 812525 savignat@uvigo.es
Lorenzo Alonso, Pedro 986 812529 plorenzo@uvigo.es
Loveira Pazó, Rosa María 986 813409 rloveira@uvigo.es
Manzano González, Baltasar 986 813522 bmanzano@uvigo.es
Martín Moreno, José María 986 812531 jmartin@uvigo.es
Martínez Domínguez, Blanca blancam@uvigo.es
Montero Muñoz, María 986 812537 mmontero@uvigo.es
Pazó Martínez, María Consuelo 986 812536 cpazo@uvigo.es
Vallejo Pousada, Rafael 986 812428 vallejo@uvigo.es