[X09] Organización de Empresas e Marketing

Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais de Vigo

Tfno 986 812480 Fax 986 812401 Email Depx09@uvigo.es Director/a Crlos Ferro Soto, Secretario/a Mar Rodríguez Domínguez.

http://doem.uvigo.es/

 

 

 

Profesorado

Docente Contacto e-mail
Arevalo Tome, Raquel 986 813540 arevalo@uvigo.es
Caballero Fernández, Gloria 986 813546 gloriacf@uvigo.es
Cabanelas Lorenzo, Pablo 986 813549 pcabanelas@uvigo.es
Comesaña Benavides, Fernando 986 813513 fercoben@uvigo.es
Crespo Franco, Tony 986 812473 tcrespo@uvigo.es
Cruz González, María Monserrat 986 812476 mcruz@uvigo.es
Diz Comesaña, Mª Eva 986 812407 evadiz@uvigo.es
Fernández Arias, María Jesús 986 812474 jarias@uvigo.es
Ferro Soto, Carlos 986 813544 cferro@uvigo.es
Garcia Rodriguez, Maria Jose 986 812478 mjgarcia@uvigo.es
García Vázquez, José Manuel 986 812488 jmgarcia@uvigo.es
Gómez Fraiz, José Santiago 986 812477 jsgomez@uvigo.es
Gonzalez Lopez, Maria Isabel 986 812484 isabelg@uvigo.es
González Loureiro, Miguel 986 812429 mloureiro@uvigo.es
González Vázquez, Encarnación 986 812485 egzlez@uvigo.es
Guisado Tato, Manuel 986 812487 mguisado@uvigo.es
López Míguens, Mª Jesús 986 813446 chusl@uvigo.es
Martínez Senra, Ana Isabel 986 813543 aimtnez@uvigo.es
Otero Neira, Mª Del Carmen 986 813545 cachu@uvigo.es
Pérez Pereira, Santos 986 813513 spp@uvigo.es
Piñeiro García, María Del Pilar 986 812486 pilar@uvigo.es
Quintás Corredoira, María De Los Ángeles 986 813548 quintas@uvigo.es
Rodríguez Daponte, María del Rocío 986 813541 rocio@uvigo.es
Rodríguez Domínguez, Mª Mar 986 812475 mrdguez@uvigo.es
Sánchez Sellero, Francisco Javier 986 812489 javiss@uvigo.es
Sandoval Pérez, Mª De Los Ángeles 986 812483 sandoval@uvigo.es
Vázquez Vicente, Xosé Henrique 986 812479 xhvv@uvigo.es
Velando Rodríguez, Mª Elena 986 812476 velando@uvigo.es
Vila Alonso, María Mercedes 986 812482 mvila@uvigo.es