Titorías 2017/18


 

Nombre

Titorías 17 18 2º cuadrimestre

ALONSO ÁLVAREZ, Nicanor

 

ALONSO CARRERA, Jaime

Luns de 9 a 12:30 e venres de 11:30 a 14 h.

ALONSO VILLAR, Olga

Xoves e venres de 11 a 14 h.

ÁLVAREZ GARCÍA, Begoña

 

ÁLVAREZ PREGO DE OLIVER, Javier Eloy

 

ÁLVAREZ VILLAMARÍN, José C.

 

ARÉVALO TOMÉ, Raquel

Martes e xoves de 10 a 13

ARIAS MOREIRA, Xosé Carlos

 

BERGANTIÑOS CID, Gustavo

Luns e martes de 9 a 12 h.

BOUZA LÓPEZ, Miguel Ángel

Xoves de 13 a 15 h.

BUCH GÓMEZ, Enrique Juan

Mércores de 10 a 14 e venres de 10 a 10:30 e de 12:30 a 14 h.

CABALEIRO CASAL, Mª José

Martes de 8:30 a 9:30 e de 11:00 a 12:30 e venres de 11:30 a 14 h.

CABALLERO FERNÁNDEZ, Gloria

 

CABALLERO MÍGUEZ, Gonzalo

 

CAL ARCA, Ángela

 

CAL BOUZADA, Isabel

Luns de 9:20 a 11:20, martes de 9:20 a 10:10 e venres de 9:20 a 12:30 h.

CASTRO FERNÁNDEZ, Ana Esther

Martes de 9 a 12:30 e mércores de 11 a 13:30 h.

CASTRO RODRÍGUEZ, Fidel

Luns de 17 a 18, martes de 16 a 18, xovesde 10:30 a 12:30 e venres de 11:30 a 12:30 h.

CIBRÁN FERRAZ, Pilar

Xoves de 10 a 12, venres de 9:30 a 12:30 e luns de 10 a 11 h.

COMESAÑA BENAVIDES, Fernando

Luns de 10 a 14 h.

CRESPO DOMÍNGUEZ, Miguel Ángel

 

CRESPO FRANCO, Tony

Martes de 9:30 a 11:30 e venres de 9 a 13:00 h.

DÍAZ VÁZQUEZ, Raquel

 

DIÉGUEZ FERREIRO, Ricardo

Luns de 9 a 12 e mércores de 11 a 12 e de 17 a 19 h.

DIZ COMESAÑA, Eva Mª

Luns de 11 a 13 e venres de 12 a 14 h.

DOCAMPO BARRUECO, José Mª

 

ESTÉVEZ TORANZO, Margarita

Martes e mércores de 11:30 a 14:30 h.

FACAL RODRÍGUEZ, Mª Jesús

 

FALAGÁN MOTA, Jorge

Mércores de 10:30 a 13:30 e de 17 a 18 h. Xoves de 12 a 14 h.

FERNÁNDEZ ARIAS, Mª Jesús

Xoves de 12 a 14 e venres de 10 a 14 h.

FERNÁNDEZ-FEIJÓO SOUTO, Belén

Luns de 9 a 10:30 e de 16 a 19 e martes de 9 a 10:30 h.

FERNÁNDEZ-JARDÓN FDEZ, Carlos

 

FERRERO MARTÍNEZ, Loly

 

FERRO SOTO, Carlos

Martes de 10 a 14 e mércores de 10 a 12 h.

GAGO RODRÍGUEZ, Alberto

Luns de 10 a 14 e martes de 11 a 13 e de 16 a 18 h.

GARCÍA CUTRÍN, Fco. Javier

 

GARCÍA RIVARÉS, Manuel Ignacio

 

GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª José

Martes de 10 a 14 h e mércores de 12 a 14 h.

GARCÍA VÁZQUEZ, José Manuel

 

GARZA GIL, Mª Dolores

 

GIMÉNEZ FERNÁNDEZ, Eduardo

 

GÓMEZ FRAIZ, José Santiago

 

GÓMEZ RÚA, María

 

GONZÁLEZ CERDEIRA, Xulia

Mércores de 10 a 12 e de 15 a 16 e xoves de 11 a 13 e de 16 a 17 h.

GONZÁLEZ GÓMEZ, Manuel

 

GONZÁLEZ LOUREIRO, Miguel

Do 22/01 ao 23/03: Xoves de 10:15 a 11:30 e de 15 a 16:45. Venres de 9:10 a 10:50 e de 12:40 a 14. Do 26/03 ao 27/04: Xoves de 10 a 13 e venres de 9:10 a 10:50 e de 12:40 a 14. Do 30/04 ao 31/07: martes e xoves de 10 a 13 h.

GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Xosé M.

Mércores de 9 a 11:30 e xoves de 9 a 13:30 h.

GONZÁLEZ SANTAMARÍA, Pedro

 

GONZÁLEZ SAVIGNAT, Mar

 

GONZÁLEZ VÁZQUEZ, Encarnación

 

GUISADO TATO, Manuel

Luns de 8 a 9:30, de 12:30 a 13:30, de 16 a 17:30 e de 19 a 21 h.

HERVÉS BELOSO, F. Javier

Luns, martes e xoves de 11:30 a 13:30 h.

HUARTE GALBÁN, Cecilio

Martes de 9:30 a 13:30 e mércores de 10 a 12 h.

IGLESIAS MALVIDO, Carlos

Mércores e xoves de 10:30 e 13:30 h

LABANDEIRA VILLOT, Fco. Xavier

Mércores: 10.30 a 12.30, e 16.00 a 18.00 e xoves de 16 a 18:00

LAGO CALVO, FRANCISCO JOSÉ

 

LAGO VELANDO, Mª de los Ángeles

Venres de 11 a 15 h.

LÓPEZ CORRALES, Francisco J.

 

LÓPEZ MÍGUENS, Mª Jesús

Martes e xoves de 10:00 a 13:00 h.

LORENZO ALONSO, Pedro

 

LORENZO PICADO, Leticia

 Luns de 10:30 a 13:30, mércores de 12 a 13 e xoves de 11:30 a 13:30 h.

LOUREDO CASADO, Sara

 

LOVEIRA PAZO, Rosa María

Luns e martes de 15 a 17 e mérores de 12 a 14 h.

MANZANO GONZÁLEZ, Baltasar

 

MARRA DOMÍNGUEZ, Mª Ángeles

 

MARTÍN MORENO, José María

Luns, martes e mércores de 9 a 11 h.

MARTÍNEZ ARRIBAS, FERNANDO

 

MARTÍNEZ COBAS, F. Xavier

Martes de 11 a 14 h.

MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ, Blanca

 

MARTÍNEZ SENRA, Ana Isabel

Mércores e xoves de 10:30 a 13:30 h.

MENOR CONDE, Sara

 

MIGUEL PALACIOS, Carlos de

Martes 10:15 a 13:45 e de 15:30 a 18:00

MILES TOUYA, Daniel

Luns de 12 a 14, martes de 9:30 a 11:30 e mércores de 15 a 17 h.

MIRAS CALVO, Miguel Ángel

 

MONTERO MUÑOZ, María

 

MUÑOZ DUEÑAS, Pilar

 

ORGE MÍGUEZ, JOSÉ CARLOS

 

OTERO GIRÁLDEZ, Mª Soledad

Mércores e venres de 11 a 14 horas

OTERO NEIRA, Mª Carmen

Martes e xoves de 10 a 13 horas.

PAZÓ MARTÍNEZ, Mª Consuelo

Martes: 10:30-12 y 15-18:30e xoves de 10:30 a 11:30

PÉREZ PEREIRA, Santos

 

PICATOSTE BOBILLO, Victoria

 

PIÑEIRO GARCÍA, Pilar

Martes de 8:30 a 12 e de 15:30 a 18 h.

QUINTÁS CORREDOIRA, Mª Ángeles

Luns, martes, mércores e xoves de 12 a 13:30 h.

QUINTEIRO SANDOMINGO, Carmen

Martes de xoves de 11 a 14 h.

RÍO OTERO, Coral del

Mércores e xoves de 11 a 14 h.

RODRÍGUEZ CAMPOS, Mª Celia

Luns de 9:30 a 11 e de 12 a 14 e martes de 9:30 a 11 e de 12 a 13 h.

RODRÍGUEZ DAPONTE, Rocío

Martes e xoves de 10 a 13 h.

RODRÍGUEZ DE PRADO, Francisco

Luns de 11:30 a 13:30, mércores de 10 a 11 e de 12 a 13 e venres de 11:30 a 13:30 h

RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Mª Mar

Luns de 10 a 12 e mércores de 9:30 a 13:30

RODRÍGUEZ MÍGUEZ, Eva Mª

 

RODRÍGUEZ PARADA, Sonia Margarita

Luns de 10:30 a 11:30 e de 17:30 a 20 h. e xoves de 11 a 13:30 h.

ROJO SALGADO, Argimiro

 

RUIZ BLANCO, Silvia

Mércores de 9 a 11 e xoves de 9 a 13 h.

SÁEZ OCEJO, José Luis

 

SANDOVAL PÉREZ, Mª Ángeles

 

SANMARTÍN CARBÓN, Esperanza

Martes e mércores de 10 a 13 h.

SUÁREZ PORTO, Vanessa María

 

SURÍS REGUEIRO, Juan C.

Xoves de 16:00 a 18:30 h e venres de 9:00 a 13:00 h.

TEIXEIRA BAUTISTA, José F.

 

TORRES CADAVID, Natalia

 

TORRES PÉREZ, Francisco José

Luns e martes de 12 a 14 h.

TRIGO GÓMEZ, Pilar

 

VALLEJO POUSADA, Rafael

Luns e martes de 11 a 13 h.

VARELA LAFUENTE, Manuel

Luns: 14-15, martes: 10.30h-11.30 e 14-15h e venres: 12-15h

VAZ OGANDO, NATALIA

Mércores de 11 a 13:30

VÁZQUEZ PAMPÍN, Carmen

Martes e xoves de 10 a 13 h.

VÁZQUEZ VICENTE, Xosé Henrique

 

VELANDO RODRÍGUEZ, Mª Elena

Dúas primeiras semanas do cuadrimestre: Xoves de venres de 9 a 12. Resto: Mércores de 9 a 10 e de 12:30 a 13:30 e xoves de 9 a 13 h.

VERDUGO MATÉS, Mª Victoria

Martes e xoves de 9 a 12 h.

VILA ALONSO, Mercedes

Martes de 11:30 a 13, xoves de 9 a 11 e venres de 10:30 a 13:00

VILA BIGLIERI, Jorge Eduardo

Martes de 11 a 12:30, xoves e venres de 9:30 a 11:30