Titorías 2017 2018

Nombre

Titorías 17 18 1º cuadrimestre

ALONSO ÁLVAREZ, Nicanor

Luns de 10 a 13; martes de 10 a 11:30 e xoves de 10 a 13:30 h.

ALONSO CARRERA, Jaime

Luns de 9 a 12.30 horas e venres de 11:30 a 14:00

ALONSO VILLAR, Olga

Lunes 11:30-14:30; martes 13:30-14:30 y 15:30-16; jueves 10-11:30

ÁLVAREZ GARCÍA, Begoña

 

ÁLVAREZ PREGO DE OLIVER, Javier Eloy

 

ÁLVAREZ VILLAMARÍN, José C.

 

ARÉVALO TOMÉ, Raquel

 

ARIAS MOREIRA, Xosé Carlos

 

BERGANTIÑOS CID, Gustavo

Luns e martes de 9 a 12

BOUZA LÓPEZ, Miguel Ángel

 

BUCH GÓMEZ, Enrique Juan

Luns: 10 a 14 h. e xoves de 10:30 a 11:30 e de 17 a 18 h.

CABALEIRO CASAL, Mª José

 

CABALLERO FERNÁNDEZ, Gloria

Luns martes e mércores de 12 a 14 hrs.

CABALLERO MÍGUEZ, Gonzalo

 

CAL ARCA, Ángela

Mércores de 14:00 a 16:00 e Venres de 16:00 a 17:00

CAL BOUZADA, Isabel

 

CASTRO FERNÁNDEZ, Ana Esther

Martes, de 9 a 11.30h y Miércoles, de 9 a 12.30 h

CASTRO RODRÍGUEZ, Fidel

 

CIBRÁN FERRAZ, Pilar

 

COMESAÑA BENAVIDES, Fernando

Mércores de 10 a 14 h.

CRESPO DOMÍNGUEZ, Miguel Ángel

 

CRESPO FRANCO, Tony

 

DÍAZ VÁZQUEZ, Raquel

 

DIÉGUEZ FERREIRO, Ricardo

Martes e mércores de 09:00 a 12:00

DIZ COMESAÑA, Eva Mª

 

DOCAMPO BARRUECO, José Mª

 

ESTÉVEZ TORANZO, Margarita

 

FACAL RODRÍGUEZ, Mª Jesús

Luns de 10 a 12 e 16 a 20

FALAGÁN MOTA, Jorge

Martes de 9 a 13 e xoves de 12 a 14 h.

FERNÁNDEZ ARIAS, Mª Jesús

Martes de 10 a 12 e mércores de 10 a 14 h.

FERNÁNDEZ-FEIJÓO SOUTO, Belén

Luns, de 16 a 19 horas, e martes, de 9 a 12 horas

FERNÁNDEZ-JARDÓN FDEZ, Carlos

Luns de 11 a 14 e mércores de 9:30 a 12:30 h.

FERRERO MARTÍNEZ, Loly

 

FERRO SOTO, Carlos

Martes: 12:30 a 14:30h; xoves de 9:30 a 11:30 e venres de 11:30 a 13:30 h

GAGO RODRÍGUEZ, Alberto

Luns de 10 a 14, martes e xoves de 17 a 19 h.

GARCÍA CUTRÍN, Fco. Javier

 

GARCÍA RIVARÉS, Manuel Ignacio

 

GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª José

Martes de 12:30 a 16:00; xoves de 11 a 12:30 e venres de 11 a 12 h.

GARCÍA TOREA, Nicolás

Luns de 10:00 a 11:00 e de 16:00 a 17:00 e marte de 10 a 11:30

GARCÍA VÁZQUEZ, José Manuel

 

GARZA GIL, Mª Dolores

Martes de 9:30 a 15:30h.

GIMÉNEZ FERNÁNDEZ, Eduardo

Martes: 13:00-14:30 e xoves de 11:30 a 14:00

GÓMEZ FRAIZ, José Santiago

 

GÓMEZ RÚA, María

Xoves de 12:00 a 14:00h

GONZÁLEZ CERDEIRA, Xulia

 

GONZÁLEZ GÓMEZ, Manuel

 

GONZÁLEZ LOUREIRO, Miguel

Del 1/sept/2017 al 10/nov/2017: Martes de 9 a 11 y de 12.30 a 14.00; Jueves de 9 a 11.30. Del 13/nov/2017 al 19/ene/2018: Martes y Miércoles, de 10.00 a 13.00
Del 13/nov/2017 al 19/ene/2018: Martes y Miércoles, de 10.00 a 13.00

GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Xosé M.

 

GONZÁLEZ SANTAMARÍA, Pedro

 

GONZÁLEZ SAVIGNAT, Mar

Martes de 12:00 a 14:00 e de 15:00 a 17:30 e xoves de 10:00 a 11:30

GONZÁLEZ VÁZQUEZ, Encarnación

 

GUISADO TATO, Manuel

Martes de 8 a 9:30, de 12 a 14 e de 18:30 a 21 h.

HERVÉS BELOSO, F. Javier

Lunes, miércoles y viernes de 11.30 a 13.30 horas

HUARTE GALBÁN, Cecilio

Mércores de 10 a 14 e xoves de 12 a 14 h.

IGLESIAS MALVIDO, Carlos

 

LABANDEIRA VILLOT, Fco. Xavier

 

LAGO CALVO, FRANCISCO JOSÉ

 

LAGO VELANDO, Mª de los Ángeles

 

LÓPEZ CORRALES, Francisco J.

 

LÓPEZ MÍGUENS, Mª Jesús

Martes e xoves de 10.00 a 13.00

LORENZO ALONSO, Pedro

 

LORENZO PICADO, Leticia

 

LOUREDO CASADO, Sara

 

LOVEIRA PAZO, Rosa María

Lunes, Miércoles y Jueves de 11 a 13 h

MANZANO GONZÁLEZ, Baltasar

Luns de 8.30-10 e de 13-15 e martes de 8.30-10 e de 14-15

MARRA DOMÍNGUEZ, Mª Ángeles

 

MARTÍN MORENO, José María

 

MARTÍNEZ ARRIBAS, FERNANDO

 

MARTÍNEZ COBAS, F. Xavier

Martes de 11:00 a 12:00 e Xoves de 9:30 a 11:30

MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ, Blanca

Lunes 10-14 h e martes de 16 a 18 h.

MARTÍNEZ SENRA, Ana Isabel

Martes de 10:00 a 12:00 h e xoves de 10 a 14 h.

MENOR CONDE, Sara

Martes de 16:00 a 18:30 horas e venres de 18:30 a 20:00

MIGUEL PALACIOS, Carlos de

Martes e mércores de 10:30 a 13:30

MILES TOUYA, Daniel

Luns, mércores e xoves de 12-13 e de 15-16

MIRAS CALVO, Miguel Ángel

 

MONTERO MUÑOZ, María

Luns 10:00 a 14:00 e mércores de 12:30 a 14

MUÑOZ DUEÑAS, Pilar

 

ORGE MÍGUEZ, JOSÉ CARLOS

 

OTERO GIRÁLDEZ, Mª Soledad

Mércores de 12 a 14 horas e vernes de 12 a 14 horas

OTERO NEIRA, Mª Carmen

Luns de 9:00 a 12:00 e martes de 11 a 14 h.

PAZÓ MARTÍNEZ, Mª Consuelo

 

PÉREZ PEREIRA, Santos

 

PICATOSTE BOBILLO, Victoria

 

PIÑEIRO GARCÍA, Pilar

 

QUINTÁS CORREDOIRA, Mª Ángeles

Mércores e venres de 10:30 a 13:30

QUINTEIRO SANDOMINGO, Carmen

Martes: de 12h a 14h e de 15.15 a 16.45 e mércores de 10.30 a 11.30 e de 15.15 a 16.45

RÍO OTERO, Coral del

Mércores de12:30 a 14:00h e de 15:00 a 18:00h e xoves de 10 a 11:30

RODRÍGUEZ CAMPOS, Mª Celia

Martes, de 9:30 a 13:30

RODRÍGUEZ DAPONTE, Rocío

 

RODRÍGUEZ DE PRADO, Francisco

 

RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Mª Mar

Lunes e venres de 10:30 a 13:30

RODRÍGUEZ MÍGUEZ, Eva Mª

 

RODRÍGUEZ PARADA, Sonia Margarita

Luns e martes, de 11 a 14 horas

ROJO SALGADO, Argimiro

Luns de 10 a 12 h.

RUIZ BLANCO, Silvia

 

SÁEZ OCEJO, José Luis

 

SANDOVAL PÉREZ, Mª Ángeles

 

SANMARTÍN CARBÓN, Esperanza

Lunes de 15h. a 18h

SUÁREZ PORTO, Vanessa María

 

SURÍS REGUEIRO, Juan C.

Xoves de 16:00 a 18:00 h e venres de 9 a 13 h.

TEIXEIRA BAUTISTA, José F.

 

TORRES CADAVID, Natalia

 

TORRES PÉREZ, Francisco José

Luns de 12 a 14 e martes de 16 a 18.

TRIGO GÓMEZ, Pilar

 

VALLEJO POUSADA, Rafael

Mércores e xoves de 10 a 13 h.

VARELA LAFUENTE, Manuel

Luns: 14-15, martes: 10.30h-11.30 e 14-15h e venres: 12-15h

VAZ OGANDO, NATALIA

Martes de 11 a 13.30.

VÁZQUEZ PAMPÍN, Carmen

 

VÁZQUEZ VICENTE, Xosé Henrique

Mércores e xoves de 11:00 a 14:00 h.

VELANDO RODRÍGUEZ, Mª Elena

 

VERDUGO MATÉS, Mª Victoria

Semanas con prácticas de laboratorio (semanas 3,5,7,8,10,12,13 y 15): lunes de 14:30 a 17:30;

Semanas sin prácticas de laboratorio martes de 09:00 a 11:30 y de 13:30 a 14:00 e xoves de 9 a 9:30 e de 11:30 a 14 y miércoles de 11:00 a 14:00

VILA ALONSO, Mercedes

 

VILA BIGLIERI, Jorge Eduardo

Martes e xoves de 11 a 13:30