Economia Financieira e Contabilidade

Tfno 986 812460 Fax 986 812401 Email Depx07@uvigo.es Director/a Francisco Rodríguez de Prado, Secretario/a Silvia Ruiz Blanco.

http://webs.uvigo.es/webx07/

Docente Categoría Departamento e-mail
André Fernández, Rafael Titular Esc. Universitaria Economia Financieira e Contabilidade randre@uvigo.es
Buch Gómez, Enrique Juan Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade ebuch@uvigo.es
Cabaleiro Casal, Mª José Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade mcasal@uvigo.es
Cabaleiro Casal, Roberto Titular Esc. Universitaria Economia Financieira e Contabilidade rcab@uvigo.es
Cibrán Ferraz, María Del Pilar Catedrático/a de Univ. Economia Financieira e Contabilidade pcibran@uvigo.es
Crespo Domínguez, Miguel Ángel Catedrático/a de Univ. Economia Financieira e Contabilidade macrespo@uvigo.es
Diéguez Ferreiro, Ricardo Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade rdieguez@uvigo.es
Fernández-Feijóo Souto, Belén Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade belen@uvigo.es
García Rivarés, Manuel Ignacio Titular Esc. Universitaria Economia Financieira e Contabilidade irivares@uvigo.es
Huarte Galván, Cecilio Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade chuarte@uvigo.es
López Corrales, Francisco Javier Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade corrales@uvigo.es
Martínez Cobas, Francisco Xavier Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade xmcobas@uvigo.es
Muñoz Dueñas, Mª Pilar Titular Esc. Universitaria Economia Financieira e Contabilidade pilar.munoz@uvigo.es
Pisón Fernández, Irene Clara Catedrático/a de Univ. Economia Financieira e Contabilidade pison@uvigo.es
Rodríguez De Prado, Francisco Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade fprado@uvigo.es
Rodríguez Parada, Sonia Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade srparada@uvigo.es
Ruiz Blanco, Silvia Titular de Univ. Economia Financieira e Contabilidade sblanco@uvigo.es
Vila Biglieri, Jorge Eduardo Titular Esc. Universitaria Economia Financieira e Contabilidade biglieri@uvigo.es