Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas

Tfno 986 812520 Fax 986 812401 Email Depc08@uvigo.es Director/a Jaime Alonso Carrera,  Secretario/a Mar González Savignat.

http://webs.uvigo.es/depx08/

Docente Categoría Departamento e-mail
Alonso Carrera, Jaime Catedrático/a de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas jalonso@uvigo.es
Castro Rodríguez, Fidel Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas fcastro@uvigo.es
Da Rocha Álvarez, José María Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas jmrocha@uvigo.es
de Miguel Palacios, Carlos Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas cmiguel@uvigo.es
Facal Rodríguez, María Jesús Isabel Titular Esc. Universitaria Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas cfacal@uvigo.es
Falagán Mota, Jorge Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas falagan@uvigo.es
Ferrero Martínez, Mª Dolores Contratado/a d. a tpo. completo Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas ferrero@uvigo.es
Freire Serén, María Jesús Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas mjfreire@uvigo.es
Giménez Fernández, Eduardo Luis Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas egimenez@uvigo.es
González Savignat, María del Mar Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas savignat@uvigo.es
Lorenzo Alonso, Pedro Titular Esc. Universitaria Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas plorenzo@uvigo.es
Loveira Pazó, Rosa María Investigador/a Parga Pondal Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas rloveira@uvigo.es
Manzano González, Baltasar Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas bmanzano@uvigo.es
Martín Moreno, José María Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas jmartin@uvigo.es
Martínez Domínguez, Blanca Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas blancam@uvigo.es
Montero Muñoz, María Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas mmontero@uvigo.es
Pazó Martínez, María Consuelo Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas cpazo@uvigo.es
Vallejo Pousada, Rafael Titular de Univ. Fundamentos da Análise Ec. e Hª e Institucións Económicas vallejo@uvigo.es