Titorías 2013/14

  

Nombre Titorías 2013/2014-  2º cuadrimestre
ALONSO ÁLVAREZ, Nicanor Luns e martes de 10 a 13 h.
ALONSO CARRERA, Jaime Martes de 9 a 12 e mércores de 11 a 14 h.
ALONSO VILLAR, Olga Xoves e venres de 11 a 14 h.
ÁLVAREZ GARCÍA, Begoña
ÁLVAREZ VILLAMARÍN, José C.
ÁLVAREZ, Zoraida Luns de 14 a 18 h.
AMIGO DOBAÑO, Lucy
ANDRÉ FERNÁNDEZ, Rafael Luns de 9 a 15 h.
ARÉVALO TOMÉ, Raquel Martes de xoves de 10 a 13 h.
ARIAS MOREIRA, Xosé Carlos
BELTRÁN VARANDELA, José Luis
BERGANTIÑOS CID, Gustavo Luns e martes de 9 a 12 h.
BOUZA LÓPEZ, Miguel Ángel Martes de 16 a 18 h.
BUCH GÓMEZ, Enrique Juan Mércores e xoves de 11 a 14 h.
CABALEIRO CASAL, Mª José Martes e mércores de 11 a 14 h.
CABALLERO MÍGUEZ, Gonzalo Luns e martes de 12 a 15 h.
CABANELAS OMIL, José Martes de 9 a 14 h.
CAL BOUZADA, Isabel Luns e venres de 10 a 13 h.
CASTRO FERNÁNDEZ, Ana Esther Mércores de 11 a 13:30 e venres de 9 a 12:30 h.
CASTRO RODRÍGUEZ, Fidel Martes de 18 a 20 e mércores e xoves de 10 a 12 h.
CIBRÁN FERRAZ, Pilar Martes e mércores de 10 a 13 h.
CID DEUS, Jaime
COMESAÑA BENAVIDES, Fernando Mércores de 10 a 14 h.
COSTAS MARTÍNEZ, CARMEN Luns de martes de 13 a 17 h.
CRESPO DOMÍNGUEZ, Miguel Ángel Martes de 9 a 11 h. e de 15:30 a 17:30 h.
CRESPO FRANCO, Tony Martes de 9:30 a 11:30 e venres de 9 a 13 h.
CRUZ GONZÁLEZ, Mª Montserrat
DA ROCHA ÁLVAREZ, José Mª
DIÉGUEZ FERREIRO, Ricardo Luns e martes de 9 a 12 h.
DIZ COMESAÑA, Eva Mª Martes e mércores de 11 a 13 h.
DOCAMPO BARRUECO, José Mª
FACAL RODRÍGUEZ, Mª Jesús

Luns de 10 a 14  e de 16-18

FALAGÁN MOTA, Jorge Mércores e xoves de 10 a 11 e de 12 a 14 h.
FERNÁNDEZ ARIAS, Mª Jesús Venres de 9 a 15 h.
FERNÁNDEZ BERNÁRDEZ, Beatriz
FERNÁNDEZ CARBALLO-CALERO, Pablo
FERNÁNDEZ-FEIJÓO SOUTO, Belén Luns de 10:30 a 12:30 e de 16:00 a 17:00 e martes de 12:30 a 14:30 e de 16 a 17:00 h.
FERNÁNDEZ-JARDÓN FERNÁNDEZ, Carlos Martes de 10 a 12 e xoves de 10 a 14 h.
FERRO SOTO, Carlos Martes de 10 a 14 e mércores de 10 a 12 h.
GAGO RODRÍGUEZ, Alberto Mércores, xoves e venres de 12 a 14 h.
GARCÍA CUTRÍN, Fco. Javier
GARCÍA RIVARÉS, Manuel Ignacio
GARCÍA RODRÍGUEZ, Mª José Luns e mércores de 10:30 a 13:30 h.
GARZA GIL, Mª Dolores Luns de 12 a 15 e martes de 9:30 a 12:30 h.
GIMÉNEZ FERNÁNDEZ, Eduardo
GÓMEZ FRAIZ, José Santiago Martes e venres de 10 a 13 h.
GÓMEZ RÚA, María Martes de 17 a 19, mércores de 12 a 14 e xoves de 16 a 18 h.
GONZÁLEZ CERDEIRA, Xulia Luns, mércores e xoves de 10 a 12 h.
GONZÁLEZ GÓMEZ, Manuel Luns de 9:30 a 10:30 e de 11:30 a 14 e martes de 10:30 a 13 h.
GONZÁLEZ LOUREIRO, Miguel Luns de 11:30 a 14:30 e mércores de 15:30 a 18:30 h.
GONZÁLEZ MARTÍNEZ, Xosé M. Mércores e venres de 10 a 13 h.
GONZÁLEZ SANTAMARÍA, Pedro
GONZÁLEZ SAVIGNAT, Mar Luns de 13 a 15 e xoves de 10 a 12 h.
GONZÁLEZ VÁZQUEZ, Encarnación Martes e mércores de 11 a 14 h.
GUISADO TATO, Manuel Luns de 8 a 9:30, de 12:30 a 13, de 15:30 a 17:30 e de 19 a 21 h.
HERVÉS BELOSO, Carlos
HERVÉS BELOSO, F. Javier Luns, mércores e venres de 11:30 a 13:30 h.
HERVÉS ESTÉVEZ, JAVIER
HUARTE GALBÁN, Cecilio Luns de 9:30 a 13:30 h.
IGLESIAS MALVIDO, Carlos Mércores e venres de 10 a 13 h.
IZQUIERDO ALONSO, Jacobo Martes de 11:30 a 14:30 e xoves de 14 a 15 h.
LABANDEIRA VILLOT, Fco. Xavier Martes e xoves de 10 a 13 h.
LAGO CALVO, FRANCISCO JOSÉ
LAGO VELANDO, Mª de los Ángeles Venres de 17 a 19 h.
LAREO JIMÉNEZ, Jacinto
LÓPEZ MÍGUENS, Mª JESÚS Martes de 11 a 14 h.
LORENZO ALONSO, Pedro
LORENZO PICADO, Leticia Luns, martes e xoves de 11:30 a 13:30 h.
LOVEIRA PAZO, Rosa María Martes de 15 a 16, mércores de 12 a 14 e de 15 a 16 e xoves de 12 a 14 h.
MARTÍN MORENO, José María Mércores e xoves de 11 a 13 h.
MARTÍNEZ ARRIBAS, FERNANDO
MARTÍNEZ COBAS, F. Xavier Martes e mércores de 11 a 13 h.
MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ, Blanca Luns de 10 a 14 e de 16 a 17 h.
MARTÍNEZ SENRA, Ana Isabel Martes de 10 a 12, mércores de 16 a 19 e xoves de 18 a 19 h.
MENOR CONDE, Sara Martes de 9 a 11:30
MIGUEL PALACIOS, Carlos de Martes de 10:15 a 13:45 e de 15:30 a 18:00 h.
MILES TOUYA, Daniel
MIRAS CALVO, Miguel Ángel
MONTERO MUÑOZ, María Martes de 11 a 12:30 e de 15 a 16 e mércores de 10:30 a 11:30 e de 16 a 18:30
OTERO GIRÁLDEZ, Mª Soledad Martes e mércores de 10 a 13
OTERO NEIRA, Mª Carmen Venres de 10 a 13 h.
PADÍN FABEIRO, Carmen Luns de 10:30 a 13 e de 16 a 18:30, martes de 16 a 17 e venres de 11 a 13 h.
PAZÓ MARTÍNEZ, Mª Consuelo Martes de 10:15 a 13:45 e de 15:30 a 18 h.
PEREIRA MOREIRA, Roberto Mércores de e xoves de 16 a 18 e de 19 a 19:30 h.
PEREIRA RODRÍGUEZ, ESTHER
PEREIRO PASCUAL, Pedro
PICATOSTE BOBILLO, Victoria Xoves e venres de 11:15 a 13:15 h.
PIÑEIRO GARCÍA, Pilar Martes de 9 a 12 e de 16 a 19 h.
PISÓN FERNÁNDEZ, Irene
PRADA BLANCO, Albino Martes de 12:30 a 14, xoves de 10 a 12:30 e venres de 9:30 a 11:30 h.
PRIETO, Alberto Luns de 15:30 a 18:30 e mércores de 14 a 15 h.
QUINTÁS CORREDOIRA, Mª Ángeles Xoves e venres de 11 a 14 h.
QUINTEIRO SANDOMINGO, Carmen Martes e xoves de 10 a 13 h.
RÍO OTERO, Coral del Martes de 9:30 a 12:30e mércores de 11 a 14 h.
RODRÍGUEZ CAMPOS, Mª Celia Xoves de 9:30 a 11:30 h.
RODRÍGUEZ DAPONTE, Rocío Martes de 10 a 14 e xoves de 10 a 12 h.
RODRÍGUEZ DE PRADO, Francisco Mércores de 10:30 a 13:30; xoves de 17:30 a 19 e venres de 10 a 11:30 h.
RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ, Mª Mar Luns e mércores de 10:30 a 13:30 h.
RODRÍGUEZ MÍGUEZ, Eva Mª Mércores de 10 a 12 e xoves de 12 a 14 e de 16 a 18
RODRÍGUEZ PARADA, Sonia Margarita Martes e mércores de 11 a 14 h.
ROJO SALGADO, Argimiro Luns de 12 a 14 h.
RUIZ BLANCO, Silvia Mércores de 9 a 10:30; xoves de 9 a 12 e venres de 9 a 10:30
SÁNCHEZ SELLERO, Fco. J.
SANDOVAL PÉREZ, Mª Ángeles
SANMARTÍN CARBÓN, Esperanza Mércores e xoves de 10 a 13 h.
SIMÓN FERNÁNDEZ, Xavier
SOBRINO RODRÍGUEZ, José Luis
SOUTO, Adriana Mércores e xoves de 12 a 14
SUÁREZ PORTO, Vanessa María
SURÍS REGUEIRO, Juan C. Xoves de 9:30 a 11:30 e venres a 9:00 a 13 h.
TEIXEIRA BAUTISTA, José F.
TORRES PÉREZ, Francisco José Luns de 12 a 14 e de 15:45 a 17:45 h.
TRIGO GÓMEZ, Pilar
VALLEJO POUSADA, Rafael Martes de 11 a 14 e de 16 a 17:30 h. e xoves de 11:30 a 13 h.
VARELA LAFUENTE, Manuel Luns de 11 a 12 e de 13 a 15 e venres de 12 a 15 h.
VÁZQUEZ IGLESIAS, MARÍA DOLORES
VÁZQUEZ PAMPÍN, Carmen
VÁZQUEZ VICENTE, Xosé Henrique Martes de 10 a 14 e venres de 12 a 14 h.
VELANDO RODRÍGUEZ, Mª Elena Xoves de 9:30 a 11:30 e venres de 9:30 a 13:30
VERDUGO MATÉS, Mª Victoria Luns e venres de 10 a 13 h.
VILA ALONSO, Mercedes Xoves de 9 a 13 e venres de 9 a 11 h.
VILA BIGLIERI, Jorge Eduardo Martes e xoves de 11 a 14 h.
VILLAVERDE TABOADA, Carlos